Aktualności

Zanim nastanie lato…pomyśl o praktycznych zmianach na tarasie….

Nadeszłą wiosna. Jeszcze ostrożnie ale zoraz wyraźniej daje o sobie znać. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę zbiorników. Na rok 2022 proponujemy ciekawe antyczne inspiracje, jak również nowe barwy kolorystyczne dla klasycznych zbiorników…..

Przedłużamy promocje transportowe na okres wiosenny – 25% zniżki na transport DLA WSZYSTKICH ZBIORNIKÓW DEKORACYJNYCH. W ten sposób staramy się zminimalizować wzrost cen przewozów firm spedycyjnych. Po złożeniu zamówienia otrzymacie Państwo dodatkową informację – weryfikację ceny transportu.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty i bezpośredniego kontaktu: info@rainstar.pl

Linia Deluxe – Orciotto

Kontynujemy wprowadzanie serii zbiorników Orciotto, która imituje grecką wazę antyczną. Zbiorniki wykonane są z wytrzymałego polietylenu. Występują w trzech pojemnościach 300, 500 oraz największy o pojemności, aż 1000l. Do zbiornika dołączany jest zestaw do poboru wraz z wężem (patrz zdjęcie). Konstrukcja zbiorników pozwala na jego montaż w ich dolnej części. Dzięki czemu mamy możliwość poboru zmagazynowanej wody deszczowej, a także wygodny sposób opróżnienia zbiornika na okres zimowym.

Alana

Zbiornik na wodę deszczową Alana zachwyca swoją nowoczesną, prostą formą o unikalnej struktur ze powierzchni. Posiada również zintegrowaną komorę do nasadzeń, co dodatkowo pozwala utworzyć szereg indywidualnych kompozycji roślinnych. Zbiornik o pojemności 160 l z upustem dolnym, który umożliwia całkowite opróżnienie zbiornik a przed okresem mrozu lub do połączenia dwóch zbiorników.

Noblesse

Seria zbiorników Noblesse oraz zbiornik Concrete to proste, eleganckie i unikalne zbiorniki na wodę deszczową o drobnej strukturze, harmonijnie współgrają z otoczeniem o każdej porze roku. Zbiornik Concrete dostępny jest w pojemności 200 l, a Noblesse 275 l. ZBiornik Noblesse posiada ponadto zdejmowaną pokrywę i w komplecie 2 wkładane donice , w górze zbiornika robi się wówczas płytka półka w której idealnie osadzone są donice. Zbiornik w dalszym ciągu spełnia swoją podstawową rolę – czyli zbiera wode deszczową, natomiast jego górna część tworzy wówczas piękny element dekoracyjny.

Linia Green – Verde i Magnum

W linii Green (zielona) posiadamy dwa modele zbiorników dekoracyjnych – Magnum 350 litrów oraz Verde w pojemności 1000 oraz 2000 litrów. W komplecie ze zbiornikami Magnum dostarczany jest kranik do poboru wody ze zbiornika. Przy zbiornikach Verde ta kwestia jest rozwiązana poprzez zestaw do poboru z wężem, który montuje się w przygotowanym gwincie o średnicy 3/4 cala w dolnej części zbiornika. Dodatkowym atutem zbiorników Verde jest możliwość montażu pompy powierzchniowej lub zatapialnej przy użyciu hdedykowanych zestawów FASTFIT.

Uzupełnieniem linii Green sa inne zbiorniki firmy ROTOTEC, które można zamówić indywidualnie na zamówienie w kolorze zielonym – np Lumaca/ Snello.

Więcej zbiorników dekoracyjnych znajdziesz tutaj!