Aktualności

Wiosna w pełni ….

Pomyśl o zbiorniku do deszczówki. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę zbiorników. W roku 2021 proponujemy ciekawe antyczne inspiracje, jak również nowe barwy kolorystyczne dla klasycznych zbiorników…..

Linia Deluxe – Orciotto

Przedstawiamy serię zbiorników Orciotto, która imituje grecką wazę antyczną. Zbiorniki wykonane są z wytrzymałego polietylenu. Występują w trzech pojemnościach 300, 500 oraz największy o pojemności, aż 1000l. Do zbiornika dołączany jest zestaw do poboru wraz z wężem (patrz zdjęcie). Konstrukcja zbiorników pozwala na jego montaż w ich dolnej części. Dzięki czemu mamy możliwość poboru zmagazynowanej wody deszczowej, a także opróżnienia zbiornika na okres zimowy.

Alana

Zbiornik na wodę deszczową Alana zachwyca swoją nowoczesną, prostą formą o unikalnej struktur ze powierzchni. Posiada również zintegrowaną komorę do nasadzeń, co dodatkowo pozwala utworzyć szereg indywidualnych kompozycji roślinnych. Zbiornik o pojemności 160 l z upustem dolnym, który umożliwia całkowite opróżnienie zbiornik a przed okresem mrozu lub do połączenia dwóch zbiorników.

Noblesse

Seria zbiorników Noblesse oraz zbiornik Concrete to proste, eleganckie i unikalne zbiorniki na wodę deszczową o drobnej strukturze, harmonijnie współgrają z otoczeniem o każdej porze roku. Zbiornik Concrete dostępny jest w pojemności 200 l, a Noblesse 275 l.

Linia Green – Verde i Magnum

W linii green posiadamy dwa modele zbiorników dekoracyjnych – Magnum 350 litrów oraz Verde w pojemności 1000 oraz 2000 litrów. W komplecie ze zbiornikami Magnum dostarczany jest kranik do poboru wody ze zbiornika. Przy zbiornikach Verde ta kwestia jest rozwiązana poprzez zestaw do poboru z wężem, któr y montuje się w przygotowanym gwincie w dolnej części zbiornika. Dodatkowym atutem zbiorników Verde jest możliwość montażu pompy powierzchniowej lub zatapialnej przy użyciu hdedykowanych zestawów FASTFIT.

Więcej zbiorników dekoracyjnych znajdziesz – tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *